054-7595880
עגלת קניות
  
  דף הבית hr אודותינו hr מה חדש hr לשרותכם hr אומרים עלינו hr מבצעים hr מאמרים hr צור קשר
מוקו – בגדי תינוקות
hr hr hr
hr hr
hr
דף הבית

מאמרים

 
מהי מחרוזת ענברים?
כשבני בכורי אלון נולד, דנית שלחה מניו זילנד שלל מתנות וביניהם היתה מחרוזת, מחרוזת ענבריםקטנטנה אשר לא ייחסתי חשיבות אליה והנחתי אותה הרחק במגירה...
כשאלון החל את תהליך בקיעת השיניים ,הלילות הפכו לארוכים יותר והימים בלתי נסבלים .. הריור הבלתי נפסק שכלל בכי קורע לב הוביל אותי לחפש מקורות הרגעה טבעיים. דנית העלתה את נושא המחרוזת באחת משיחותינו היומיומיות ואני שמתי פעמיי אל מחרוזת הענברים המונחת במגירה שחכתה לרגע שבו אבדוק את סגולותיה, האמת ,לא התאכזבתי מהתוצאה , רק הצטערתי שלא ענדתי לבני הרבה לפני...
שרשרת ענברים - כל התשובות לשאלות שלכם
לעתים קרובות אנחנו מקבלים שאלות מלקוחותינו ומתעניינים שרוצים לקבל אינפורמציה נוספת על השרשראות , אספנו את כל השאלות והרי התשובות שלנו
נעליים רכות PITTER PATTER - Big comfort for tiny feet
ילדים אוהבים להיות יחפים ולא בכדי , עבור הקטנטנים מדובר בפעולה טבעית לחלוטין .למעשה ,עוד בהיותם ברחם הם יחפים.זה מרגיש להם טבעי וזה נעים להם. תינוקות וילדים אוהבים להרגיש את הקרקע בכפות הרגליים,כפי שהם אוהבים לחוש דברים בכפות הידיים.
ביגוד במבוק
במבוק זה בעצם דשא. הבמבוק גדל באופן טבעי ב יותר ממטר ליום ולאחר קצירתו נובט שוב ללא צורך בזריעה מחדש, הכל באופן טבעי. הבמבוק טוב לאיכות הסביבה, צורך פי 5 גזי חממה ומייצר 35% יותר חמצן מעצים.
לבד הבמבוק מספר יתרונות שמייחדים אותו מבדים אחרים, בד הבמבוק הוא הבחירה המושלמת לבגדי תינוקות.
ביגוד ראשוני לתינוק
הגעתם לשבוע שלושים וקצת במהלך ההיריון ומתחילים עם ההכנות לקראת הגעת התינוק הביתה? חשוב להקדיש מעט מחשבה לפני הקניה ולהחליט על מה נרצה לקנות כביגוד הראשוני לתינוק.
על אטופיק דרמטיטיס וכותנה אורגנית
הקיץ בעיצומו ואיתו גירויי עור שונים, פצעונים ופריחות למיניהן. אז מה הם הגירויים והפריחות הללו? וכיצד ניתן להקל על הפריחות? מיד נסביר.
חלוק רחצה לילדים
החלטנו להשתמש בחלוק רחצה לילד כדי לתפוס שתי ציפורים יחדיו, גם להנעים את זמנו לאחר האמבטיה בחלוק איכותי ומחמם וגם להפסיק לרדוף אחריו עם המגבת...
שמיכות מרינו
כמו כל הורה , נרצה את טוב ביותר עבור ילדינו ...ובכל הנוגע לימים המתקררים נחפש את השמיכה שתעניק את האקלים האופטימלי סביב הילד בלילה . לשם כך עליכם להכיר את שמיכת המרינו המיוצרת מ 100% צמר מרינו ניו זילנדי.
חדרי תינוקות
חדרי תינוקות ע"פ רוב הינם החדרים המושקעים ביותר בבית ואין זה פלא. ההתרגשות הרבה לקראת הגעתו של בן המשפחה החדש גורמת להורים רבים להשקיע בהקמת סביבה חמה ובטוחה לרך הנולד, שכן זהו עולמו, זהו החדר שבו יעביר את מירב שנותיו הראשונות.
מה זה עיטוף
עיטוף זו מיומנות שעברה מאם לבת במשך דורות ... והיא עיטוף התינוק בשמיכה כשהמטרה היא לתת לתינוק את חווית הנוחות והביטחון אותה חווה ברחם אמו על ידי צירת לחץ קל סביב גופו .
עיטוף תינוקות "יצא מהאופנה" בעולם המערבי מזה כמה עשורים וכיום יש חזרה לטכניקה העתיקה . מחקרים רבים מאשרים את מה שרבים ידעו בעבר על היתרונות של העיטוף כגורם מרגיע ומנחם עבור התינוק .
עגלות לתינוקות
את נכנסת לחנות לקנות עגלה וישנו היצע ענק... אז מה לבחור? לפניכם סקירה קצרה...
ארונות לחדרי תינוקות
בואו של תינוק חדש לעולם נחשב לרגע מרגש מאד. הגעתו של תינוק חדש לעולם הופכת אתכם למשפחה. אמנם יש לכם תשעה חודשים להתרגל לרעיון, אבל במהלך אותם תשעה חודשים יש לחשוב לא מעט על הגעתו של התינוק לבית.
  ענברים אמיתיים לעומת זיופים - איך תדעו שהמחרוזת ענבר שלכם אמיתית?
להבדיל בין שרשרת ענבר מזויפת לאמיתית זה כבר סיפור יותר קשה ..אז מה באמת הדרכים שנוכל להיות בטוחים כי בידינו ענבר אמיתי ?
    


טיפים לבחירת בגדי ילדים מעוצבים לחורף 2015 :) 
החורף בפתח ואנחנו רוצים לקנות כמה פריטי לבוש מעוצבים לילדים , אז בחרנו כמה טיפים מרכזיים שיוכלו להקל עבורכם את הבחירה ? 

  חלוקי אמבט וילדים 
 כל מה שרציתם לדעת על חלוקים וילדים 
    

 

©כל הזכויות שמורות ל: מוקו – בגדי תינוקות | נעלי טרום הליכה | נעלי צעד ראשון | שרשרת ענברים | כותנה אורגנית | חלוק רחצה לילדיםמומלצים | תקנון האתר ויביט בניית אתרים | עיצוב אתרים