054-7595880
עגלת קניות
  
  דף הבית hr אודותינו hr מה חדש hr לשרותכם hr אומרים עלינו hr מבצעים hr מאמרים hr צור קשר
מוקו – בגדי תינוקות
hr hr hr
hr hr
hr
מאמרים

חלוק רחצה לילדים

נכתב על ידי רוית חכימיאן רז MOKU

אז למה לי חלוק רחצה לילדים ?

התמונה  הבאה בוודאי מוכרת לרובכם,

אמבטיית קצף שמתקרבת לסיומה ופעוט פיצפון שמחליט שהספיק לו הפינוק ומתחיל לברוח מהמגבת שנועדה לייבש את הילד ולחממו.

החלטנו להשתמש בחלוק רחצה לילד וכך לתפוס שתי ציפורים יחדיו, גם להנעים את זמנו לאחר האמבטיה בחלוק איכותי ומחמם וגם להפסיק לרדוף אחריו עם המגבת.

חלוק רחצה לילדים ולתינוקות יכול לשמש אותם גם בימי שמש מקסימים כשאנחנו בוחרים לבלות בים או בבריכה וגם אפילו סתם להסתובב בשכבה נוספת נעימה מעל הבגדים לפני השינה.

כמה טיפים בדרך לחלוק הרחצה המושלם לילדך: :

·         חלוק רחצה לילדים צריך להיות בגודל המתאים. לא כדאי להשתמש בחלוק שהיה שלנו כשהיינו בני עשר.
כאשר החלוק ארוך מדי, הילד יכול להחליק עליו, כך שגובה חלוק הרחצה לילדים ותינוקות הרצוי אינו צריך לעבור את גובה הברך בהרבה, כך הילדים יוכלו להמשיך להתרוצץ ולנוע חופשי איתם מבלי שיופרעו ע"י אורך החלוק.

·         חשוב שהחלוק יהיה עם סגירה פנימית שמצמידה את החלוק אל גוף הילד / התינוק כך שחלוק הרחצה לילד יהיה מותאם לגוף הילד או התינוק (לא נוזל ממנו בעת תזוזה ולא הדוק מדי).
אם החלוק רופף מדי, חלקים מסוימים של הגוף שלו אולי לא יתייבשו בקרוב... אם חלוק הרחצה של הילד הדוק מדי, הפעוט עלול לנסות להסיר אותו כדי להקל על עצמו בשל חוסר הנוחות.

·         עדיף כי חלוק רחצה לילדים יגיע עם כובע!
בימים הקרים במיוחד בעת היציאה מאמבטיה חמה, הראש נשאר תמיד מחוץ למגבת וחלוק רחצה עם כובע פותר לנו את שמירת החום וייבוש גם ראש הילד לאחר רחצה. כשמדובר על פעוט שצריך לחתל מיד לאחר האמבטיה כך אנחנו יכולים לחתל אותו ועדיין הראש יהיה מכוסה בכובע החלוק.

·        ומה עם  הבדים?
הבד צריך להיות נעים ,רך, סופג, מתייבש במהירות ולא פחות חשוב כזה שאינו דליק ואינו עשוי מחומרי פוליאסטר שונים.

יש מבחר רב של בדי מגבת, אורך חיי מגבת מוערך ע"י מספר הכביסות שנעביר את החלוק ועדיין נזכה למגע רך, נעים ומפנק כך שחשיבות מכרעת היא גם בחלוקים (כמו במגבות) לא להתפשר על איכות הבד.

חלוקי רחצה אורגניים לילדים או תינוקות יכולים גם להוות פתרון משמעותי לאותם ילדים אשר סובלים מרגישויות בעור וזקוקים למגע סיבים נעים שיכול להפחית את הגירוי בעורם.

·         והאופנה?
ואם כבר אופנה, חלוק רחצה לילדים ופעוטות מגיעים במבחר צבעים, בדים שלא היו מביישים חלוקי ספא למבוגרים וישנן עוד מגוון מתנות ליולדת

ואנחנו? מאז שרכשנו לו חלוק רחצה, הוא מתכרבל לו עם החלוק ומסתובב איתו בבית כמו טווס, או יותר נכון, אנחנו מתפוצצים מגאווה לראותו כך... 

©כל הזכויות שמורות ל: מוקו – בגדי תינוקות | נעלי טרום הליכה | נעלי צעד ראשון | שרשרת ענברים | כותנה אורגנית | חלוק רחצה לילדיםמומלצים | תקנון האתר ויביט בניית אתרים | עיצוב אתרים