054-7595880
עגלת קניות
  
  דף הבית hr אודותינו hr מה חדש hr לשרותכם hr אומרים עלינו hr מבצעים hr מאמרים hr צור קשר
מוקו – בגדי תינוקות
hr hr hr hr
hr hr
hr
מאמרים

צמר מרינו –טבעי ומופלא עבור הילדים

נכתב על ידי רוית חכימיאן רז MOKU

כמו כל הורה , נרצה את טוב ביותר עבור ילדינו  ...ובכל הנוגע לימים המתקררים נחפש את השמיכה שתעניק את האקלים האופטימלי סביב הילד בלילה . לשם כך עליכם להכיר את שמיכת המרינו המיוצרת מ 100% צמר מרינו ניו זילנדי .

מה זה מרינו ? מרינו זה זן של כבשים החיים באזורים ההרריים (אי הדרומי )  של ניו זילנד, שם הטמפרטורה יכולה לנוע מ30 מעלות ועד -15 מעלות שם הם משוטטים באופן חופשי . ייחודן של הכבשים הוא בצמרן  האיכותי , הנושם , הטבעי ועמיד לאורך זמן .

למה מרינו ?

-          מצנן בקיץ ומחמם בחורף .

-          צמר נושם, מווסת את הלחות החוצה ומונע זיעה

-           100% טבעי .

-          סיכון נמוך לאלרגיה .

-          רך ונעים לעור תינוק צעיר .

-          בטיחותי לתינוק – המרינו שומר המתחממות יתר של גוף התינוק

מצנן בקיץ ומחמם בחורף + נושם

צמר המרינו  הוא רב תכליתי  , גם הידרופובי  (עמיד למים ) וגם בעל יכולת ספיחה גבוהה  ,כך שהוא מקרר בימי הקיץ ומחמם בימי החורף . סיבי הצמר מסתגלים בקלות לטמפרטורת הגוף , הצמר מסוגל לספוג את אדי הלחות ולהרחיקם מהגוף ,באותה מידה להדוף נוזלים .הסיבים יכולים לספוג עד 30% ממשקלם עד שהגוף מרגיש את הלחות מהסביבה .

שמיכת צמר זו יוצרת אקלים אופטימלי סביב גוף התינוק ע"י כך שהצמר מווסת את הלחות החוצה ושומר על חום הגוף  ,יש לצמר המרינו מקדם חום וספיחה גבוה פי 3 מפוליאסטר , כך שאפילו אם קר ולח היכולת המולקולארית שלו תשמור על חום הגוף .באקלים חם תכונות צמר המרינו שומרות מהתחממות יתר של גוף התינוק . המרינו עשוי מקרטין , אחד החומרים המרכיבים את העור האנושי כך שהוא מאוד עדין ,לא מגרד ויוצר תחושה של מגע במשי .

בטיחותי  לתינוק  צמר המרינו עמיד באש גבוהה , זאת הודות לחומר המרכיב אותו (קרטין) , וכמו כן ליכולת ספיגת המים הגבוהה שלו . צמר המרינו בעל מקדם הגנה UV טבעי גבוה יותר מסיבי כותנה סינתטתי .

אז למה שמיכת צמר מרינו ?

צמר המרינו מושלם לתינוקות ופעוטות מווסת את טמפרטורת  גופם . במידה והטמפרטורה בחדר התינוק משתנה , כיסי האוויר בצמר מרינו יצרו מיקרו אקלים שיקל על גופו של התינוק ויביא למנוחה טובה. כמו כן, בגלל תכונותיו הייחודיות , הוא מושלם עבור אנשים הסובלים מאקזמה, אלרגיות או עור רגיש.


©כל הזכויות שמורות ל: מוקו – בגדי תינוקות | נעלי טרום הליכה | נעלי צעד ראשון | שרשרת ענברים | כותנה אורגנית | חלוק רחצה לילדיםמומלצים | תקנון האתר ויביט בניית אתרים | עיצוב אתרים