054-7595880
עגלת קניות
  
  דף הבית hr אודותינו hr מה חדש hr לשרותכם hr אומרים עלינו hr מבצעים hr מאמרים hr צור קשר
מוקו – בגדי תינוקות
hr hr hr
hr hr
hr

שמיכות לתינוקות

שמיכה לתינוק היא מוצר הכרחי לתינוקכם הרך . היא שומרת על חומו בשעות השינה והמנוחה ומספקת לו תחושה נעימה ובטוחה, כך גם כאלה המיועדות לשימוש כאשר מושיבים או משכיבים אותו בעגלה או כאשר הוא מניחים אותו בכיסא הבטיחות בשעת נסיעה ברכב .
נוחות הבד , נעימות מגע הבד על הגוף ולאיכות משמעות רבה בעת קניית השמיכה הטובה עבורכם ועבור תינוקכם .
ב MOKU תוכלו למצוא בדיוק את מה שאתם מחפשים, שמיכות לתינוקות ממיטב חומרי הגלם הטבעיים והאיכותיים ביותר .
שמיכות לתינוקות
   בגדי תינוקות > שמיכות > שמיכות לתינוקות

שמיכת טטרא גו'נגל אורגנית

hr hr
שמיכת טטרא  גו'נגל אורגנית


שמיכת עיטוף גו'נגל שמחזירה אותנו לספארי !
מחיר 99
במבצע:    
79
  
hr

שמיכת עיטוף אורגנית לבבות

hr hr
שמיכת עיטוף אורגנית לבבות


שמיכת הלבבות איכותית ומרגיעה !
מחיר 129
במבצע:    
99
  
hr

טטרא אורגנית ציפורים

hr hr
טטרא אורגנית ציפורים


ציפורים מקסימות על טטרא רכה ונעימה :) 
מחיר 99
במבצע:    
79
  

שמיכות לתינוקות – כיסוי של אהבה
צמר, קטיפה, פליז, נוצות, הכל נכנס אל תעשיית התינוקות. ובסוף, מסתבר, החשוב מכל הוא הציפה, שהציפה תהא עשוית כותנה שכך היא מאווררת ונקיה. התינוק לא מזיע בגללה והסיבים של השמיכה נשארים בפנים ולא באים במגע עם התינוק. תכלית השמיכות לחמם ולא רק מפני קור חיצוני כי בשעת השינה הגוף מאבד חום ועל כן יש לכסותו. גם מבוגרים ישמחו לכיסוי הגב והכתפיים בשעת שנתם, למעט מיני בוגרים צעירים שהעצבים של ההתבגרות שלהם לא מניחים להם ליהנות מכיסוי הגון.

מכל מקום, דעתו של התינוק מסכימה בשלב הזה להתכסות אולם גם זה, אגב, באופן חלקי, שהרי כולנו מכירים את התמונה בה התינוק נגלה כשהוא שוכב על השמיכה שלו וישן שנת ישרים, עד שאמא שלו צורחת, כמובן, ומטלטלת את גופו מיד על מנת לכסותו. השמיכה של התינוק תהיה קלה ועדיף שלא יוכל להתכסות בה מאשר ימצא את עצמו כלוא מתחתיה. לצורך כך השמיכה לתינוק נמכרת במשקל קל. אפשר להניח אותה על שולחן כשהקצה שלה מונח באויר ולראות שהיא נופלת. הקצה שלא מונח על השולחן יהיה באורך עשרים סנטימטרים בערך ועליה ליפול. או אז היא נחשבת קלה מספיק.

השמיכה הקלה הוותיקה ביותר עשויה מנוצות אווז. נוצות רכות שעל חזה האווז, שהן תפארתו כשמניחים לו לחיות בשקט והן תפארת השמיכות כשהוא שבוי. שמיכת פוך מוצאה כמובן באירופה, על שני קצותיה, המזרחי והמערבי והיא שימשה את החיים באיזורים הקרים. משם הגיעה גם אלינו וכמובן שמיד נמצאו לה תחליפים סינתטיים. גם שמיכה לתינוק מיוצרת עם התחליף לפוך הטבעי.

סיבים חלולים לחימום מלא
פוך סינתטי הוא סיבים חלולים והחלל שבתוכם נמלא אויר. אויר הוא מבודד מצוין וכך מבודדת השמיכה את האזרח הישן, כשהוא נח מתלאות יומו על הקשיים שמוסיפה ממשלתו ומערימה עליו. גם עליו וגם על יומו. והיא גם מערימה וגם מרמה. מכל מקום, יש ארבעה סוגים של סיב סינתטי, החלוקים לפי מספר התאים החלולים שבכל סיב. הולופייבר הוא סיב עם חלל אחד, אחריו הולופיל ואחריהם קוואלופיל שיש בו שבעה חללים. החללים הם מקום לאויר והאויר כאמור מבודד את החום מפני הקור. סוג נוסף של מילוי שמיכות לתינוקות הוא קומפורל והוא מילוי של פתיתים. גם הם משאירים מקום לאויר.

שמיכות לתינוקות נמכרת גם כשמיכות ממולאת בסיבים אבל יש גם שמיכות המיוצרות מפליז, מקטיפה ומצמר. שמיכת הצמר היא אולי הנעימה פחות מכולם שכן הצמר מגרה את העור. הפליז נעים יותר אבל גם אותו רצוי לצפות כשמדובר בשמיכה לתינוק, כי גם הפליז יש בו סיבים שאינם צמודים לגמרי אל הבד. השמיכה הממולאת עשויה מכותנה ולכן אפשר להשתמש בה כפי שהיא מבלי לצפותה. עדיין, תמיד רצוי לצפות את השמיכה של התינוק.

©כל הזכויות שמורות ל: מוקו – בגדי תינוקות | נעלי טרום הליכה | נעלי צעד ראשון | שרשרת ענברים | כותנה אורגנית | חלוק רחצה לילדיםמומלצים | תקנון האתר ויביט בניית אתרים | עיצוב אתרים