054-7595880
עגלת קניות
  
  דף הבית hr אודותינו hr מה חדש hr לשרותכם hr אומרים עלינו hr מבצעים hr מאמרים hr צור קשר
מוקו – בגדי תינוקות
hr hr hr
hr hr
hr

נעלי טרום הליכה


נעלי טרום הליכה הנן נעליים רכות המיועדות לשמור על רגלו של תינוקכם החל מזחילה ועמידה ועד להליכה מבוססת ובטוחה .
הנעל הרכה מתאימה לכל עונות השנה , עם גרב או בלי , בבית או בגן  ויכולה גם לשמש בתור נעל בית בשלב מאוחר יותר .
 
נעלי טרום הליכה

נעלי בובה במבצע מידה 12-18 חודשים

hr hr
נעלי בובה במבצע מידה 12-18 חודשים


נא הקליקו על התמונה לקבלת דגמים נוספים נעליים רכות ואיכותיות מבית PITTER PATTER הניו זילנדים !
הילד שלכם עשוי להתאהב באיכות, בנוחות ובעיצוב וכך גם אתם .
מחיר 149
במבצע:    
49
  
hr

Aviator בשחור

hr hr
Aviator בשחור


את הכנפיים הכסופות אי אפשר לפספס !
 

מחיר 159
במבצע:    
99
  

כל הורה מחכה בכיליון עיניים לרגע שבו ילדו יעשה את הצעד הראשון, אך כמו כל צעד משמעותי בחיים, הפסיעה הראשונה לא מגיעה ישר, צריך לתמוך, ללוות ולהעניק לילד קרקע יציבה ונוחה לצעוד עליה. אם אתם הורים לפעוט שמתנסה בניסיונות עמידה וצעידה, חשוב שתכירו את המונח נעלי טרום הליכה.

רבים מתבלבלים וחושבים שנעלי טרום הליכה ונעלי צעד ראשון, הן אותן נעליים. למעשה, נעלי טרום הליכה הם השלב שלפני צעד ראשון ולפיכך חשובים לא פחות.

מה חשוב לדעת על נעלי טרום הליכה.

מדובר בנעליים שמטרתן לספק את התמיכה הרצויה, עד אשר הפעוט צועד באופן יציב, ללא סיוע. נעלי טרום הליכה קלות הרבה יותר מנעלי צעד ראשון ונראות קצת כמו גרביים עבות, כך שכף הרגל מוגנת ועטופה אך עדיין יכולה לחוש את הרצפה. נעלי טרום הליכה אינן מפריעות להתעצבות הקרסול ונועדו בעיקר על מנת לספק תמיכה ראשונה.

כף רגלו של התינוק מתחילה להתעצב כאשר הוא מתחיל לעמוד, זו הסיבה שברגע שהתינוק מראה סימנים או מבצע ניסיונות לעמוד, חשוב לאפשר לכף רגלו לחוש קרקע ישרה. בשלב זה יש לאפשר לתינוק לדדות ברגליים יחפות, בד בבד עם הענקת תמיכה מנעלי טרום הליכה.

איך בוחרים נעלי טרום הליכה

ראשית חשוב לשים לב שהפעוט אכן בשל לשלב נעלי טרום הליכה ושאין לו כל מעקב התפתחותי, בכל הנוגע למעבר לעמידה ולאחר מכן לעשיית צעדים ראשונים. נעלי טרום הליכה צריכות להיות נוחות וגמישות ולהתלבש על כף רגלו של הפעוט, כמו כפפה ליד.

כמו כן, חשוב לוודא מהי מידת כף רגלו של הפעוט ולבחור נעלי טרום הליכה במידה המתאימה, כך שהנעל לא תהיה גדולה או קטנה מדי. מידת נעל טרום הליכה במידה לא נכונה, עלולה להוות אי נוחות ואף לעכב את רצונו או יכולתו של הפעוט לצעוד.

כאשר אתם בוחרים נעלי טרום הליכה ישנה חשיבות מכרעת לסוג החומר ממנו הנעל עשויה, ההמלצה היא להעדיף נעלי טרום הליכה עשויות עור טבעי, בעיקר בשל גמישות ורכותו, כך שהתינוק אינו מרגיש שיש לו משהו כבד או מעיק על הרגל. כמו כן, על מנת שנעלי טרום הליכה ייחשבו איכותיות ונוחות חשוב לשים לב לסוליית הנעל ולוודא שמדובר בסוליה מונעת החלקה, שחלילה התינוק לא יאבד את שיווי משקלו בגלל הנעל.

אם אפשר לבחור נעלי טרום הליכה אלסטיות, עם אחיזה לרגל שיעטפו חזק וטוב יותר את כף רגלו של הפעוט, בחרו נעליים כאלה. כמו כן, אם אפשר, רכשו נעלי טרום הליכה בדוגמאות מעניינות וציוריות שיהיה לפעוט מעניין ויהיה לו רצון לנעול את הנעל ובצבעים לא רעילים, שהרי בגיל זה הפעוט עוד מכניס דברים לפיו ובעיקר מה שיש לו על הרגל או על היד.

בחירת נעלי טרום הליכה היא אינה דבר של מה בכך ולכן חשוב לרכוש נעל טרום הליכה במקום שמתמחה בנעלי תינוקות.
©כל הזכויות שמורות ל: מוקו – בגדי תינוקות | נעלי טרום הליכה | נעלי צעד ראשון | שרשרת ענברים | כותנה אורגנית | חלוק רחצה לילדיםמומלצים | תקנון האתר ויביט בניית אתרים | עיצוב אתרים