054-7595880
עגלת קניות
  
  דף הבית hr אודותינו hr מה חדש hr לשרותכם hr אומרים עלינו hr מבצעים hr מאמרים hr צור קשר
מוקו – בגדי תינוקות
hr hr hr
hr hr
hr

נעלי צעד ראשון

בנעלי Old Soles הגב האלסטי מקל על נעילת הנעל ומקשה על חליצתן בידי תינוקכם. בלי שרוכים וקשירות – לשימוש קל ובטיחותי לכל. בחברה מבינים היטב את הצורך שלכם ההורים להבטיח כי צעדיהם הראשונים של פעוטיכם יהיו יציבים, ועל כן מיוצרות הסוליות בגומי נגד החלקה ומספקות הגנה מחוץ לבית. נעלי 'צעד ראשון' אלה נותרות גמישות ורכות, ומאפשרות חופש תנועה טבעי מעקב עד אגודל.
אז אם ילדכם החל ללכת ברצף כבר מס' חודשים זה זהמן לקנות לו נעלי צעד ראשון שיהיו גם נוחות ובטיחותיות וגם עם סטייל .
נעלי צעד ראשון
לא נימצאו מוצרים
נעלי Old Soles , נעלי צעד ראשון , נעליים רכות המיוצרות מ-100% עור רך, המאפשר תנועה והתפתחות טבעית לרגליים גדלות. ממחקרים רבים עולה כי אחרי רגליים יחפות, נעליים בעור גמיש הן המתאימות ביותר לשלב זה בחיי התינוק. נעליים אלו מגנות על רגלי ילדיכם – רפידה בעור נושם ופנימית עור מרופדת סופגות לחות בקיץ ושומרות על חמימות הרגליים הקטנטנות בחורף.
התאמת נעלי צעד ראשון  הינה נושא הנבדק בקפדנות, על מנת להבטיח שרגלי תינוקכם ישרו בנוחות מוחלטת. הגב האלסטי מקל על נעילת הנעל ומקשה על חליצתן בידי תינוקכם. בלי שרוכים וקשירות – לשימוש קל ובטיחותי לכל. ניתן לרכוש סוליות נגד החלקה – בחברה מבינים היטב את הצורך שלכם ההורים להבטיח כי צעדיהם הראשונים של פעוטיכם יהיו יציבים, ועל כן מיוצרות הסוליות בגומי נגד החלקה ומספקות הגנה מחוץ לבית (בדגמים לפעוטות מגיל 9 חודשים ומעלה). נעלי 'צעד ראשון' אלה נותרות גמישות ורכות, ומאפשרות חופש תנועה טבעי מעקב עד אגודל.

עוד על נעלי צעד ראשון:

נעלי צעד ראשון – הקשת והאשליה
בעידן מסחרי, גם ההליכה הראשונה של הזאטוט הופכת לדיון שכולל מותגים, טענות אורתופדיות, התעמלות מיוחדת והמון פרסום. יחד אתם כמובן גם המון כסף. מאתיים שקלים עבור זוג נעליים לצעד ראשון שישמשו את הנסיך מספר שבועות הם משהו ששווה דיון אובייקטיבי ואובייקטיביות אין כאן אבל, כן יש שיקולים לכאן ולכאן שכדאי לקחת בחשבון.

מלכתחילה, נעלי צעד ראשון הן זוג נעליים פשוט עם סוליה רכה ובד. לדביר האורתופדים והסבתות, אין צורך ביותר מזה. מנגד, ניצבים פיזיותרפיסטים, אמהות היסטריות, אבות אמביציוזים ומנהלי מותגים שטוענים טענות לגבי הקשת של כף הרגל, יציבות התינוק ושאר דברים שכאילו הומצאו זה עתה על ידי האדם. הלוא הקשת ברגל מתפתחת באופן טבעי, בלי קשר למצב הכיס של בעלי המותגים וגם הקרסול והעקב לומדים להתייצב בלי קשר לויכוחים רפואיים.

יוצא, אם כן, שבהחלט יש מקום לגישה לפיה יש לתת לילד את הקצב שלו ולתמוך בו כשהוא מתחיל ללכת אבל בלי להשקיע כסף רב בנעלי מותג. הוא לא רץ והוא לא קופץ, הוא רק הולך ואלה רק צעדים ראשונים. רק מה, נעלי צעד ראשון נמכרות על בסיס בהלה של ההורים והריצה שלהם אחרי תחרות סמויה וגלויה שהם עושים עם הטבע ועם הורים אחרים.

נעליים לצעד ראשון שהן משוכללות מדי, מעודדות את הילד הקטן להתחיל ללכת כיוון שהסוליה העבה והקשיחה לא נוחה לזחילה והוא יקום מהר מאד. יש בכך כדי לגרום לו הפסד כי הזחילה משפרת חושים כמו פרופורציה וריכוז כך שחבל להפסיק את הזחילה.

הליכונים אינם נעלי צעד ראשון
במסגרת התעשייה העניפה סביב הצעד הראשון והזאטוטים בכלל, פותחו הליכונים לקטנטנים והאורתופדים זועקים נגדם, כי הליכון עלול לגרום לעומס על הגב. באופן טבעי ילד שלומד ללכת דוחף לפניו כסא או שולחן פלסטיק קטן וזוהי שיטה מצויינת להתאמן בה בהליכה. כמו ההליכון, כך גם נעלי צעד ראשון שהן משוכללות מדי הן מיותרות.

נעלי טרום הליכה מושלמות הן נעלים רכות עם סוליה רכה. עליהן להגן על הזאטוט מפני קור ומפני לכלוך. אין צורך בעקב קשיח כמו בנעלי צעד ראשון ממותגים מפורסמים ואין צורך בתמיכה מיוחדת לקרסול. אדרבה, כשהילד פוסע את הצעד הראשון בנעלי בד אז הגוף שלו יצור את התמיכה המושלמת בעצמו. או אז מתחזקת כף הרגל כראוי.

גם הקשת שהפכה להיות מרכז הדיון בקנייה של נעליים לזאטוטים יכולה להסתדר לבד ואפילו עדיף לה כך, כי הקשת מתפתחת באופן טבעי ויש לה גמישות טבעית שאיתה היא יכולה להיבנות, בהתאם לסביבה של הזאטוט. נעלי צעד ראשון שמבטיחות הגנה על הקשת מבטיחות משהו שהוא בדרך כלל מיותר. רק במקרים בהם יש צורך בתמיכה אורתופדית לזאטוט יש מקום לנעלי צעד ראשון מיוחדות.

©כל הזכויות שמורות ל: מוקו – בגדי תינוקות | נעלי טרום הליכה | נעלי צעד ראשון | שרשרת ענברים | כותנה אורגנית | חלוק רחצה לילדיםמומלצים | תקנון האתר ויביט בניית אתרים | עיצוב אתרים